Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Klimontowie z siedzibą w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II, ul. Zysmana 9, 27-640 Klimontów
    1. Barbara Krystyna Dywan
    2. Anna Gronek
    3. Bożena Przybył
    4. Ewelina Wojtasiewicz
    5. Monika Nowak
    6. Krzysztof Aleksander Skórski
    7. Iwona Juda
    8. Artur Zbigniew Bilski
    9. Cecylia Kiliańska
  2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Klimontowie z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jerzego Ossolińskiego ul. Szkolna 1, 27-640 Klimontów
    1. Krzysztof Bernyś
    2. Wiesława Bajur
    3. Dominika Małgorzata Kiliańska
    4. Joanna Urszula Krycia
    5. Iwona Lucyna Gorycka
    6. Mateusz Czarnecki
    7. Karol Adamczak
    8. Przemysław Nowakowski
    9. Irena Ewa Lipiec
  3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Klimontowie z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jerzego Ossolińskiego ul. Szkolna 1, 27-640 Klimontów
    1. Żanet Kaniewska
    2. Justyna Karolina Kowalska
    3. Małgorzata Adamczak
    4. Justyna Sajda
    5. Jan Kos
    6. Agnieszka Lipińska
    7. Aneta Katarzyna Zielińska
    8. Katarzyna Dziama
    9. Sylwia Burczyńska
  4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Olbierzowicach z siedzibą w świetlicy w Olbierzowicach, 27-640 Klimontów
    1. Mariusz Maciąg
    2. Joanna Piętka
    3. Marek Jan Saniawa
    4. Piotr Paweł Krawiecki
    5. Iwona Barbara Wojna
    6. Marcin Jaworski
    7. Monika Ciach
    8. Robert Józef Luzak
    9. Jolanta Halina Słomińska
  5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Nawodzicach z siedzibą w świetlicy w Nawodzicach, 27-640 Nawodzice
    1. Edyta Genowefa Grzesik
    2. Ryszard Dubiel
    3. Anna Smolarczyk
    4. Szymon Edward Nadgrodkiewicz
    5. Marian Dyszlewski
    6. Beata Zybała
    7. Karolina Gawlik
    8. Kamil Orłowski
    9. Krystyna Zaroda
  6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Konarach z siedzibą w Szkole Podstawowej w Konarach, 27-640 Konary 88
    1. Andrzej Czajkowski
    2. Marek Leszek Pawlik
    3. Jadwiga Grażyna Smykiel
    4. Agnieszka Jadwiga Bis
    5. Iwona Szafirowska
    6. Dominik Puto
    7. Justyna Dziorek
    8. Wanda Rozalia Luzak
    9. Alicja Wanda Krycia
  7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Nasławicach z siedzibą w remizie w Nasławicach, 27 - 640 Nasławice
    1. Wiesława Zofia Skurska
    2. Iwona Staszewska
    3. Mirosław Pater
    4. Magdalena Zielińska - Figacz
    5. Barbara Wójcik
    6. Ewelina Zając
    7. Stefan Papka
    8. Tadeusz Jan Sobolewski
    9. Maria Teresa Kurkiewicz
  8. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Goźlicach z siedzibą w Szkole Podstawowej w Goźlicach, 27 -640 Goźlice 28
    1. Anna Polit
    2. Marek Jabłoński
    3. Grzegorz Juda
    4. Magdalena Grudzień
    5. Bartłomiej Barański
    6. Paulina Żurek
    7. Anna Witaszek
    8. Katarzyna Kiliańska
    9. Wiesława Maria Adamczak