Obwodowe komisje do spraw referendum

  1. Obwodowa Komisja do spraw referendum Nr 1 w Klimontowie - siedziba: Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II ul. Zysmana 9, 27 - 640 Klimontów
    1. Karolina Zaroda - Fundacja "Szansa dla Gmin"
    2. Justyna Wójcik - Stowarzyszenie Oburzeni
    3. Milena Gradzik - Instytut Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej
    4. Agnieszka Pawlik - Fundacja Aktywizacji Lokalnej
    5. Agnieszka Lipińska - Prawo i Sprawiedliwość
    6. Elżbieta Cieplińska - Stowarzyszenie Wspólnota
    7. Marta Pawlik - Platforma Obywatelska RP
    8. Iwona Gorycka - Sojusz Lewicy Demokratycznej
    9. Sylwia Burczyńska - Wójt Gminy
  2. Obwodowa Komisjado spraw referendum  Nr 2 w Klimontowie - siedziba: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego ul. Szkolna 1, 27 - 640 Klimontów
    1. Krzysztof Rafał Rybusiński - Prawo i Sprawiedliwość
    2. Konard Michał Nowak - Instytut Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej
    3. Mateusz Żurek - Polskie Stronnictwo Ludowe
    4. Katarzyna Kiliańska - Fundacja "Szansa dla Gmin"
    5. Aneta Cieplińska - Stowarzyszenie Oburzeni
    6. Teresa Maria Dziama - Sojusz Lewicy Demokratycznej
    7. Joanna Cieplińska - Fundacja Lepsza Polska
    8. Małgorzata Adamczak - Platforma Obywatelska RP
    9. Sylwia Nowak-Czerwińska - Wójt Gminy
  3. Obwodowa Komisja do spraw referendum Nr 3 w Klimontowie - siedziba: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego ul. Szkolna 1, 27 - 640 Klimontów
    1. Wojciech Ciepliński - Fundacja Lepsza Polska
    2. Paweł Radosław Duda - Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe "Ojczyzna - Rodzina - Sprawiedliwość"
    3. Ilona Ciepiela - Stowarzyszenie Oburzeni
    4. Karol Adamczak - Platforma Obywatelska RP
    5. Anna Grudzień - Fundacja "Szansa dla Gmin"
    6. Katarzyna Dziama z- Sojusz Lewicy Demokratycznej
    7. Teresa Małgorzata Kilarska - Prawo i Sprawiedliwość
    8. Anna Nowak-Sobolewska - Stowarzyszenie Wspólnota
    9. Alicja Wanda Krycia - Wójt Gminy
  4. Obwodowa Komisja do spraw referendum Nr 4 w Olbierzowicach - siedziba: Świetlica w Olbierzowicach, 27 - 640 Olbierzowice
    1. Oliwia Potocka - Instytut Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej
    2. Małgorzata Duda - Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe "Ojczyzna - Rodzina - Sprawiedliwość"
    3. Grażyna Kubik - Fundacja Lepsza Polska
    4. Joanna Piętka - Sojusz Lewicy Demokratycznej
    5. Dawid Miłek - Stowarzyszenie Oburzeni
    6. Agnieszka Katarzyna Leśniewska - Platforma Obywatelska RP
    7. Mateusz Frańczak - Polskie Stronnictwo Ludowe
    8. Renata Ciach - Prawo i Sprawiedliwość
    9. Jolanta Halina Słomińska - Wójt Gminy
  5. Obwodowa Komisja do spraw referendum Nr 5 w Nawodzicach - siedziba: Świetlica w Nawodzicach 27 - 640 Nawodzice
    1. Wiesława Zofia Skurska - Sojusz Lewicy Demokratycznej
    2. Renata Orzechowska - Platforma Obywatelska RP
    3. Karolina Gawlik - Prawo i Sprawiedliwość
    4. Anna Pawlik - Polskie Stronnictwo Ludowe
    5. Tomasz Nartowski - Stowarzyszenie Oburzeni
    6. Małgorzata Dubiel - Stowarzyszenie Wspólnota
    7. Iwona Staszewska - Fundacja "Szansa dla Gmin"
    8. Karolina Kubik - Fundacja Lepsza Polskaw
    9. Krystyna Zaroda - Wójt Gminy
  6. Obwodowa Komisja do spraw referendum Nr 6 w Konarach - siedziba: Szkoła Podstawowa w Konarach, 27 - 640 Konary 88
    1. Jarosław Duda - Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe "Ojczyzna - Rodzina - Sprawiedliwość"
    2. Karol Pyszczek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
    3. Andrzej Czajkowski - Platforma Obywatelska RP
    4. Justyna Agnieszka Miłek - Stowarzyszenie Oburzeni
    5. Ewa Zięba - Stowarzyszenie Wspólnota
    6. Katarzyna Kubik - Fundacja Lepsza Polska
    7. Justyna Dziorek - Polskie Stronnictwo Ludowe
    8. Wanda Rozalia Luzak - Prawo i Sprawiedliwość
    9. Małgorzata Kozieł-Karbownik - Wójt Gminy
  7. Obwodowa Komisja do spraw referendum Nr 7 w Nasławicach - siedziba: Remiza w Nasławicach, 27 - 640 Nasławice
    1. Agnieszka Olechowska - Stowarzyszenie Wspólnota
    2. Ewelina Wojtasiewicz - Sojusz Lewicy Demokratycznej
    3. Przemysław Kaczmarczyk - Polskie Stronnictwo Ludowe
    4. Tadeusz Jan Sobolewski - Prawo i Sprawiedliwość
    5. Maria Kurkiewicz - Fundacja "Szansa dla Gmin"
    6. Paweł Bartłomiej Mucha - Instytut Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej
    7. Anna Klaudia Pacholczak - Stowarzyszenie Patriotyczne i Samorządowe "Ojczyzna - Rodzina - Sprawiedliwość"
    8. Jadwiga Maria Miłek - Stowarzyszenie Oburzeni
    9. Cecylia Kiliańska - Wójt Gminy
  8. Obwodowa Komisjado spraw referendum Nr 8 w Goźliocach - siedziba: Szkoła Podstawowa w Goźlicach, 27 - 640 Goźlice 28
    1. Grzegorz Juda - Sojusz Lewicy Demokratycznej
    2. Iwona Barbara Wojna - Platforma Obywatelska RP
    3. Magdalena Ziomek - Prawo i Sprawiedliwość
    4. Bogusław Pawlik - Polskie Stronnictwo Ludowe
    5. Ewa Rak - Stowarzyszenie Oburzeni
    6. Paulina Dubiel - Stowarzyszenie Wspólnota
    7. Dominika Kiliańska - Fundacja "Szansa dla Gmin"
    8. Anna Śmigała - Instytut Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej
    9. Wiesława Maria Adamczak - Wójt Gminy