Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Klimontowie - siedziba: Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II ul. Zysmana 9, 27-640 Klimontów
    Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa podmiotu zgłaszającego
    1 Iwona Gorycka Klimontów Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
    2 Marta Pawlik Klimontów Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
    3 Karolina Berbeś Pęchów Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz 15"
    4 Jan Rafał Kos Górki Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Daria Maria Śledź Kępie Komitet Wyborczy KORWiN
    6 Agnieszka Lipińska Klimontów Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    7 Kinga Katarzyna Czernek Pokrzywianka Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
    8 Sylwia Burczyńska Klimontów Wójt Gminy
  2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Klimontowie - siedziba: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego ul. Szkolna 1, 27-640 Klimontów
    Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa podmiotu zgłaszającego
    1 Teresa Maria Dziama Nowa Wieś Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
    2 Dominika Chmielewska Szymanowice Górne Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
    3 Magdalena Zofia Zielińska-Figacz Grabina Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz 15"
    4 Edward Marian Dobek Grabina Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Milena Weronika Gradzik Nawodzice Komitet Wyborczy KORWiN
    6 Krzysztof Rafał Rybusiński Klimontów Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    7 Renata Miłek Pęchowiec Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
    8 Sylwia Nowak-Czerwińska Górki Wójt Gminy
  3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Klimontowie - siedziba: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego ul. Szkolna 1, 27-640 Klimontów
    Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa podmiotu zgłaszającego
    1 Katarzyna Dziama Nowa Wieś Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
    2 Żanet Kaniewska Klimontów Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
    3 Karolina Mazur Wilkowice Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz 15"
    4 Robert Zając Pęchowiec Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Sylwia Patrycja Smolarska Kępie Komitet Wyborczy KORWiN
    6 Teresa Małgorzata Kilarska Klimontów Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    7 Iwona Saniawa Klimontów Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
    8 Marta Goździewska Klimontów Wójt Gminy
  4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Olbierzowicach - siedziba: Świetlica w Olbierzowicach, 27-640 Olbierzowice
    Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa podmiotu zgłaszającego
    1 Joanna Piętka Nowa Wieś Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
    2 Renata Orzechowska Nawodzice Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
    3 Jolanta Sasak Olbierzowice Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz 15"
    4 Agnieszka Frańczak Nowa Wieś Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Justyna Wójcik Szymanowice Dolne Komitet Wyborczy KORWiN
    6 Mariusz Maciąg Nowa Wieś Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    7 Rafał Raban Olbierzowice Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
    8 Jolanta Halina Słomińska Olbierzowice Wójt Gminy
  5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Nawodzicach - siedziba: Świetlica w Nawodzicach 27-640 Nawodzice
    Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa podmiotu zgłaszającego
    1 Wiesława Zofia Skurska Klimontów Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
    2 Bożena Barbara Siudak Nawodzice Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
    3 Małgorzata Ewa Dubiel Grabina Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz 15"
    4 Anna Elżbieta Pawlik Nawodzice Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Agnieszka Marzena Juda Klimontów Komitet Wyborczy KORWiN
    6 Karolina Gawlik Klimontów Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    7 Agnieszka Ciach Klimontów Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
    8 Adam Przybylski Klimontów Wójt Gminy
  6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Konarach - siedziba: Szkoła Podstawowa w Konarach, 27-640 Konary 88
    Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa podmiotu zgłaszającego
    1 Karol Pyszczek Pokrzywianka Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
    2 Andrzej Stanisław Czajkowski Ułanowice Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
    3 Dorota Dywan Pęchów Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz 15"
    4 Justyna Dziorek Ułanowice Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Aneta Cieplińska Szymanowice Dolne Komitet Wyborczy KORWiN
    6 Wanda Rozalia Luzak Konary Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    7 Maria Szmuc Klimontów Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
    8 Małgorzata Kozieł-Karbownik Ułanowice Wójt Gminy
  7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Nasławicach - siedziba: Remiza w Nasławicach, 27-640 Nasławice
    Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa podmiotu zgłaszającego
    1 Ewelina Wojtasiewicz Klimontów Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
    2 Agnieszka Katarzyna Leśniewska Nawodzice Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
    3 Marta Mazur Wilkowice Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz 15"
    4 Stefan Stanisław Papka Nasławice Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Paweł Bartłomiej Mucha Kroblice Pęchowskie Komitet Wyborczy KORWiN
    6 Tadeusz Jan Sobolewski Konary Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    7 Beata Rybus Klimontów Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
    8 Cecylia Kiliańska Goźlice Wójt Gminy
  8. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Goźlicach - siedziba: Szkoła Podstawowa w Goźlicach, 27-640 Goźlice 28
    Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa podmiotu zgłaszającego
    1 Grzegorz Juda Goźlice Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
    2 Iwona Barbara Wojna Goźlice Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
    3 Marzena Piotrowicz Goźlice Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz 15"
    4 Marek Jabłoński Grabina Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    5 Anna Karolina Śmigała Goźlice Komitet Wyborczy KORWiN
    6 Magdalena Ziomek Klimontów Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    7 Anna Gorycka Klimontów Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
    8 Wiesława Maria Adamczak Goźlice Wójt Gminy