główna zawartość
artykuł nr 1

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Kielcach IV z...

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Kielcach IV z dnia 29 lipca 2019 r. o wynikach wyborów ponownych do Rady Gminy w Klimontowie przeprowadzonych w dniu 28 lipca 2019 r.

artykuł nr 2

Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Klimontowie...

Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Klimontowie o składzie, siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Klimontowie oraz pełnionych przez nią dyżurach w wyborach ponownych do Rady Gminy w Klimontowie w okręgu wyborczym nr 7 zarządzonych na dzień 28 lipca 2019 r.

artykuł nr 3

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w...

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Klimontowie o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach ponownych do Rady Gminy w Klimontowie zarządzonych na dzień 28 lipca 2019 r.

artykuł nr 4

Zarządzenie Wójta Gminy Klimontów w sprawie wyznaczenia na obszarze miejscowości Byszów i Przybysławice miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń i plakatów komitetów wyborczych w związku z ponownymi wyborami do Rady Gminy w Klimontowie w okręgu wyborczym nr 7

Załączniki:
Treść zarządzenia 108 KB
artykuł nr 5

Obwieszczenie Wójta Gminy Klimontów o numerze oraz granicach obwodu głosowania, wyznaczonej siedzibie obwodowej komisji wyborczej oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach ponownych do Rady Gminy w Klimontowie w okręgu wyborczym nr 7, zarządzonych na dzień 28 lipca 2019 r.

Załączniki:
Treść obwieszczenia 60 KB