Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

Imię i nazwisko Stanowisko
Anna Ferens Przewodniczący komisji
Anna Gorycka Zastępca przewodniczącego komisji
Wiesława Bajur Członek komisji
Marianna Bąk Członek komisji
Joanna Krycia Członek komisji
Edyta Lesiak-Nawrocka Członek komisji
Kamil Orłowski Członek komisji
Anita Wójcik Członek komisji
Anna Zych Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2

Imię i nazwisko Stanowisko
Barbara Dywan Przewodniczący komisji
Maria Pawlik Zastępca przewodniczącego komisji
Elżbieta Cieplińska Członek komisji
Cecylia Kiliańska Członek komisji
Magdalena Koseła Członek komisji
Dorota Kowalska Członek komisji
Sylwia Nowak-Czerwińska Członek komisji
Łukasz Rojek Członek komisji
Małgorzata Zieja Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3

Imię i nazwisko Stanowisko
Alicja Konecka Przewodniczący komisji
Iwona Saniawa Zastępca przewodniczącego komisji
Justyna Dziorek Członek komisji
Małgorzata Kozieł-Karbownik Członek komisji
Marzena Kwiatkowska Członek komisji
Teresa Makuła Członek komisji
Małgorzata Sowińska Członek komisji
Sylwia Szczur Członek komisji
Ewa Zięba Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4

Imię i nazwisko Stanowisko
Marek Jabłoński Przewodniczący komisji
Dorota Ordon Zastępca przewodniczącego komisji
Wiesława Adamczak Członek komisji
Agnieszka Bernat Członek komisji
Małgorzata Bryła Członek komisji
Leszek Drewniak Członek komisji
Łukasz Grudzień Członek komisji
Grażyna Janiszewska Członek komisji
Bolesław Zieja Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5

Imię i nazwisko Stanowisko
Marta Śnioch Przewodniczący komisji
Jan Jaworski Zastępca przewodniczącego komisji
Ewelina Czajkowska Członek komisji
Małgorzata Dubiel Członek komisji
Ryszard Dubiel Członek komisji
Edyta Grzesik Członek komisji
Jolanta Maciąg Członek komisji
Zdzisław Mucha Członek komisji
Krystyna Zaroda Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6

Imię i nazwisko Stanowisko
Maria Kurkiewicz Przewodniczący komisji
Arkadiusz Chuchnowski Zastępca przewodniczącego komisji
Monika Czerwiec Członek komisji
Marian Dyszlewski Członek komisji
Dominika Kiliańska Członek komisji
Alicja Krycia Członek komisji
Anna Pietrasiak Członek komisji
Robert Przybył Członek komisji
Danuta Żurek Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7

Imię i nazwisko Stanowisko
Anna Nawrocka Przewodniczący komisji
Justyna Danek Zastępca przewodniczącego komisji
Dawid Bryła Członek komisji
Agata Chochół Członek komisji
Monika Ciach Członek komisji
Anna Danek Członek komisji
Anna Grażyna Sajda Członek komisji
Konrad Skomorochow Członek komisji
Jolanta Słomińska Członek komisji