Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Klimontowie - siedziba: Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II ul. Zysmana 9, 27-640 Klimontów
    1. Małgorzata Adamczak
    2. Iwona Lucyna Gorycka
    3. Edyta Rozmysłowska
    4. Bożena Przybył
    5. Agnieszka Lipińska
    6. Magdalena Zofia Zielińska - Figacz
    7. Katarzyna Ewa Radomyska - Duda
    8. Alicja Wanda Krycia
  2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Klimontowie - siedziba: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego ul. Szkolna 1, 27-640 Klimontów
    1. Renata Orzechowska
    2. Teresa Maria Dziama
    3. Milena Weronika Gradzik
    4. Karol Przybył
    5. Krzysztof Rafał Rybusiński
    6. Krzysztof Jerzy Bernyś
    7. Aneta Olech
    8. Sylwia Nowak - Czerwińska
  3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Klimontowie - siedziba: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego ul. Szkolna 1, 27-640 Klimontów
    1. Ilona Maria Pawlik - Kryj
    2. Katarzyna Dziama
    3. Roman Straburzyński
    4. Teresa Małgorzata Kilarska
    5. Jan Rafał Kos
    6. Adam Duda
    7. Sylwia Burczyńska
  4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Olbierzowicach - siedziba: Świetlica w Olbierzowicach, 27-640 Olbierzowice
    1. Anna Witaszek
    2. Joanna Piętka
    3. Oliwia Potocka
    4. Dorota Karwacka
    5. Wanda Rozalia Luzak
    6. Agnieszka Frańczak
    7. Małgorzata Duda
    8. Jolanta Halina Słomińska
  5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Nawodzicach - siedziba: Świetlica w Nawodzicach 27-640 Nawodzice
    1. Bożena Barbara Siudak
    2. Wiesława Zofia Skurska
    3. Sylwester Michta
    4. Małgorzata Dubiel
    5. Karolina Gawlik
    6. Łukasz Michał Michta
    7. Andrzej Zbigniew Radomyski
    8. Krystyna Zaroda
  6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Konarach - siedziba: Szkoła Podstawowa w Konarach, 27-640 Konary 88
    1. Andrzej Czajkowski
    2. Karol Pyszczek
    3. Marcin Rozmysłowski
    4. Małgorzata Kazimierska
    5. Diana Bryła
    6. Adam Zwierzyk
    7. Tomasz Gołębiewski
    8. Małgorzata Kozieł - Karbownik
  7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Nasławicach - siedziba: Remiza w Nasławicach, 27-640 Nasławice
    1. Izabela Maria Dudek
    2. Iwona Staszewska
    3. Dominika Mucha
    4. Izabela Nowaczek
    5. Tadeusz Sobolewski
    6. Stefan Papka
    7. Anna Klaudia Pacholczak
    8. Cecylia Kiliańska
  8. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Goźliocach - siedziba: Szkoła Podstawowa w Goźlicach, 27-640 Goźlice 28
    1. Iwona Barbara Wojna
    2. Ewelina Wojtasiewicz
    3. Anna Śmigała
    4. Daniel Marcin Ciepliński
    5. Krystyna Marianna Dywan
    6. Marek Jabłoński
    7. Dorota Gabriela Gołębiewska
    8. Wiesława Maria Adamczak