główna zawartość
artykuł nr 1

Obwodowe Komisje Wyborcze

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. powołanych Postanowieniem Nr 11/2019 Komisarza Wyborczego w Kielcach IV z dnia 6 maja 2019 r.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Ossolińskiego budynek przy ul. Zysmana 9, ul. Zysmana 9, 27-640 Klimontów:

  1. Agata Magdalena Baran, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA
  2. Damian Konrad Kaczorowski, zgłoszony przez KKW POLEXIT - KOALICJA
  3. Kinga Kaniewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  4. Aneta Kilarska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  5. Wojciech Michał Kochan, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  6. Marcin Józef Pałys, zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  7. Marta Pawlik, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  8. Krzysztof Aleksander Skórski, zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  9. Magdalena Ziomek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie, ul. Szkolna 1, 27-640 Klimontów:

  1. Justyna Ewa Bieniek, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  2. Wioletta Grażyna Borycka, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  3. Bożena Jolanta Czarnecka, zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
  4. Małgorzata Jaworska, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  5. Grzegorz Sławomir Klejnglas, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA
  6. Irena Ewa Lipiec, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
  7. Olga Lipińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  8. Ewelina Maria Pawlik, zgłoszona przez KKW POLEXIT - KOALICJA
  9. Jakub Piotr Ziomek, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie, ul. Szkolna 1, 27-640 Klimontów:

  1. Diana Bryła, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  2. Ewelina Ćwik, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  3. Aldona Kowalik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu)
  4. Maria Teresa Kurkiewicz, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
  5. Agnieszka Lipińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  6. Anna Nawrocka, zgłoszona przez KKW POLEXIT - KOALICJA
  7. Agata Pacholczak, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  8. Wioletta Joanna Uchańska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA
  9. Jolanta Barbara Wiatrowska, zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Świetlica w Olbierzowicach, Olbierzowice, 27-640 Klimontów:

  1. Kamil Adamczak, zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  2. Małgorzata Ewa Dubiel, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  3. Wanda Rozalia Luzak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  4. Krystyna Pieniążek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  5. Lucjana Staszewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA
  6. Agnieszka Stroiwąs, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  7. Martyna Aleksandra Sykutowska, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica w Nawodzicach, Nawodzice, 27-640 Klimontów:

  1. Karolina Kochan, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  2. Edyta Małgorzata Morawska, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  3. Monika Pałys, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  4. Małgorzata Smakowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  5. Angelika Anna Szemraj, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA
  6. Natalia Emilia Walicka, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  7. Karolina Zaroda, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa w Konarach, Konary 88, 27-640 Klimontów:

  1. Agnieszka Frańczak, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  2. Janina Luzak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  3. Zbigniew Mazur, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  4. Ewelina Piórkowska-Gawron, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  5. Edyta Rozmysłowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  6. Iwona Staszewska, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
  7. Bożena Ewa Zwolska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Remiza w Nasławicach, Nasławice, 27-640 Klimontów:

  1. Cecylia Kiliańska, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
  2. Alicja Konecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA
  3. Olga Ludwika Piórkowska, zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
  4. Krzysztof Rafał Rybusiński, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  5. Tadeusz Jan Sobolewski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  6. Dominik Wójcik, zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  7. Robert Zając, zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Szkoła Podstawowa w Goźlicach, Goźlice 28, 27-640 Klimontów:

  1. Małgorzata Adamczyk, zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
  2. Ewelina Banaszewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA
  3. Sylwia Karolina Burczyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy)
  4. Anna Maria Kilarska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  5. Daniel Maciąg, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  6. Jolanta Sasak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  7. Agata Szemraj, zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
  8. Anna Karolina Śmigała, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
  9. Angelika Zieja, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy)