Sołtysi i Rady Sołeckie - kadencja 2014-2019

Wykaz sołtysów i rad sołeckich kadencji 2015 - 2019

Lp.SołectwoImię i nazwisko sołtysaSkład rady sołeckiejImię i nazwisko przewodniczącego rady sołeckiej wybranego odrębnie
1. Adamczowice Zofia Nowakowska 1. Magdalena Nowak
2. Zdzisław Nowakowski
3. Danuta Mazur
4. Piotr Karwacki
Magdalena Nowak
2. Beradz Marcin Adamczak 1. Zbigniew Barański
2. Ewa Dawiec
3. Iwona Chmielewska
Zbigniew Barański
3. Borek Marian Witaszek 1. Mariusz Kaczmarczyk
2. Piotr Rączkiewicz
3. Stanisław Nowakowski
Mariusz Kaczmarczyk
4. Byszów Mateusz Czarnecki 1. Anna Pacholczak
2. Zofia Więckowska
3. Krystyna Jaworska
4. Wiesław Bargiel
5. Jolanta Gradzik
Anna Pacholczak
5. Byszówka Marek Sudy 1. Teresa Kalina
2. Ryszard Witaszek
3. Andrzej Niezgoda
4. Krzysztof Stępień
Teresa Kalina
6. Dziewków Andrzej Kwiecień 1. Sławomir Zając
2. Marzena Miłek
3. Jadwiga Szczygieł
Sławomir Zając
7. Goźlice Marzena Piotrowicz 1. Halina Baran
2. Bogusław Pawlik
3. Barbara Gajek
Halina Baran
8. Górki Janina Paluch 1. Jan Kos
2. Ewa Gałczyńska
3. Anna Mularska
Jan Kos
9. Góry Pęchowskie Danuta Bekas 1. Wiesław Bekas
2. Alina Szymczyk
3. Ewa Kaczmarczyk
Wiesław Bekas
10. Grabina Magdalena Zielińska-Figacz 1. Wiesław Gąsiorowski
2. Wiesława Kaspowicz
3. Andrzej Ozdoba
Wiesław Gąsiorowski
11. Kępie Artur Kawecki 1. Stanisław Kawecki
2. Adam Śledź
3. Bożena Żurek
Stanisław Kawecki
12. Klimontów Andrzej Ciach 1. Anna Rębacz
2. Halina Hakamäki
3. Teresa Kilarska
4. Elżbieta Cieplińska
5. Gabriela Wójcik
6. Jerzy Cichoń
7. Krzysztof Rybusiński
Nie wybrano
13. Konary Jadwiga Smykiel 1. Paweł Wiatrowski
2. Anna Makuła
3. Tadeusz Sobolewski
4. Sławomir Wojnarowski
5. Krzysztof Krycia
Paweł Wiatrowski
14. Konary - Kolonia Artur Smykiel 1. Czesław Szczur
2. Józef Puto
3. Krzysztof Paprocki
4. Zbigniew Nartowski
5. Marek Biało
Czesław Szczur
15. Krobielice Witold Grzesik 1. Marta Korona
2. Jerzy Dudek
3. Stanisław Krakowiak
Marta Korona
16. Kroblice Pęchowskie Leszek Chmielowiec 1. Mirosław Mucha
2. Henryk Zając
3. Elżbieta Wójcik
Mirosław Mucha
17. Nawodzice Bożena Siudak 1. Jan Jaworski
2. Justyna Orłowska
3. Janusz Gronek
4. Stanisław Dziorek
5. Anna Pawlik
Jan Jaworski
18. Nasławice Stefan Papka 1. Dariusz Kurzępa
2. Agnieszka Paciura
3. Agnieszka Krakowiak
4. Jolanta Niziołek
Dariusz Kurzępa
19. Nowa Wieś Aleksander Suska 1. Bogdan Haremski
2. Jolanta Czernik
3. Jan Frańczak
4. Zbigniew Kubik
5. Monika Ciach
6. Grażyna Kubik
7. Andrzej Jop
Bogdan Haremski
20. Olbierzowice Rafał Raban 1. Artur Ciach
2. Barbara Nowak
3. Paweł Bilski
4. Leszek Nowosielski
5. Małgorzata Kaniewska
6. Paweł Szemraj
7. Danuta Ćwikło
Paweł Bilski
21. Ossolin Leszek Zając 1. Zbigniew Wójcik
2. Janina Garncarz
3. Zofia Bolon
4. Kazimierz Suroń
5. Piotr Wójcik
Zbigniew Wójcik
22. Pęchowiec Małgorzata Miłek 1. Ewa Goździewska
2. Jacek Chodyra
3. Małgorzata Psiuch
Ewa Goździewska
23. Pęchów Jolanta Wiatrowska 1. Magdalena Domoradzka
2. Piotr Berbeś
3. Mariusz Mosakowski
4. Dominik Pyszczek
Nie wybrano
24. Płaczkowice Barbara Gromska 1. Agnieszka Skuza
2. Bogusław Kos
3. Izabela Wyrzykowska
Agnieszka Skuza
25. Pokrzywianka Andrzej Pyszczek 1. Bożena Zybała
2. Tadeusz Bajur
3. Kazimiera Gawron
Bożena Zybała
26. Przybysławice Krzysztof Bernyś 1. Paulina Cichoń
2. Stefan Żurek
3. Mateusz Zioło
4. Damian Kowalczyk
Paulina Cichoń
27. Rogacz Jerzy Goździewski 1. Mariusz Drożdż
2. Krzysztof Kazimierski
3. Elżbieta Dymarczyk
4. Adam Pruś
Mariusz Drożdż
28. Rybnica Marcin Pałys 1. Wawrzyniec Kowalski
2. Anna Wąsik
3. Jolanta Kowalska
4. Adam Duda
Wawrzyniec Kowalski
29. Szymanowice Dolne Marian Ciach 1. Jan Bogdański
2. Mirosław Grobelski
3. Józef Wójcik
4. Danuta Jochacy
5. Bożena Pacholczak
6. Leszek Kaczor
Jan Bogdański
30. Szymanowice Górne Zbigniew Frejlich 1. Barbara Frejlich
2. Marek Góral
3. Marian Szemraj
4. Danuta Kwiecień
5. Andrzej Bajak
Barbara Frejlich
31. Śniekozy Agata Szemraj 1. Bożena Kęsy
2. Marian Niezgoda
3. Sylwia Skurska
4. Magdalena Kozioł
Bożena Kęsy
32. Ułanowice Mirosław Puto 1. Paweł Sykutowski
2. Damian Gawron
3. Tomasz Bryła
4. Krystyna Walasek
5. Halina Wyrzykowska
Paweł Sykutowski
33. Węgrce Szlacheckie Maria Krzysztofa Chmielewska 1. Wiesław Pawlęga
2. Eugeniusz Żuber
3. Grzegorz Pawlęga
Wiesław Pawlęga
34. Wilkowice Mieczysława Krasowska 1. Michał Pacholczak
2. Andrzej Strychacki
3. Marcin Mucha
4. Arkadiusz Krasowski
5. Jacek Wrzesień
Michał Pacholczak
35. Zakrzów Grzegorz Mucha 1. Tomasz Rutkowski
2. Anna Korycińska
3. Rafał Michalski
Tomasz Rutkowski

Sołtysi i Rady Sołeckie - kadencja 2010-2014

Lp.

Sołectwo

Sołtys

Rada Sołecka

1 Adamczowice Nowakowska Zofia

Sajda Wioletta
Zaroda Bogdan
Nowakowski Zdzisław

2 Beradz Adamczak Marcin Charszlak Piotr
Dawiec Ewa
Barański Zbigniew
3 Byszów Godzisz Zbigniew Górecki Mirosław
Pawlik Andrzej
Jaworska Krystyna
Więckowska Zofia
Żwirek Edyta
4 Byszówka Sudy Marek Haja Zygmunt
Stroiwąs Agnieszka
Witaszek Ryszard
5 Borek Klimontowski Witaszek Marian Wojdan Irena
Nowak Henryka
Kaczmarczyk Mariusz
6 Dziewków Kwiecień Urszula Kusal Zbigniew
Zając Sławomir
Miłek Marzena
7 Góry Pęchowskie Bekas Danuta Szymczyk Alina
Szymczyk Marek
8 Goźlice Piotrowicz Marzena Wojna Iwona
Miłek Włodzimierz
Cebula Ryszard
9 Górki Paluch Janina Dorosiński Mirosław
Dorosińska Agata
Dorosińska Krystyna
Kaczmarska Maria
Mularska Anna
10 Grabina Zielińska-Figacz Magdalena Jabłoński Marek
Dubiel Małgorzata
Kasprowicz Wiesław
11 Kępie Kawecki Artur Jasińska Magdalena
Śledź Edyta
Smolarska Wanda
12 Klimontów Ciach Andrzej Bogdański Marek
Hakamaki Halina
Kurosad Wiesław
Rębacz Anna
Terlecki Stanisław
Rybusiński Krzysztof
Cichoń Jerzy
13 Konary Smykiel Jadwiga Smykiel Marcin
Wojnarowski Sławomir
Puto Mieczysław
Kos Mirosław
Luzak Szczepan
Sobolewski Tadeusz
14 Konary-Kolonia Smykiel Artur Smykiel Artur
Nartowski Zbigniew
Kot Krzysztof
Skoczylas Anna
Szczur Czesław
Kowalski Paweł
15 Kroblice Pęchowski Chmielowiec Leszek Miłek Renata
Golonka Zbigniew
Polit Tadeusz
Wnuk Jan
16 Krobielice Chuchnowski Włodzimierz Chuchnowski Arkadiusz
Osuch Zbigniew
Krakowiak Stanisław
Niezgoda Józef
Król Eugeniusz
17 Nawodzice Szeleś Edward Orłowski Robert
Olechowska Iwona
Orłowska Justyna
Szymańska Marzena
Zybała Beata
18 Nasławice Rożek Andrzej Śledź Urszula
Siatrak Grzegorz
Cukrowska Marzena
Niziołek Tadeusz
19 Nowa Wieś Suska Aleksander Haremski Bogdan
Bogdańska Jolanta
Broziński Władysław
Ciach Monika
Czerwik Jolanta
Ferens Elżbieta
Frańczak Jan
Kubik Grażyna
Kubik Zbigniew
Śmiech Paweł
20 Olbierzowice Raban Rafał Nowak Barbara
Kaniewski Grzegorz
Lasota Kazimierz
Szemraj Stanisław
Nowosielski Leszek
21 Ossolin Zając Leszek Chuchnowski Waldemar
Wójcik Piotr
Polit Marek
Gancarz Janina
22 Pęchowiec Miłek Małgorzata Psiuch Waldemar
Sołwicki Zdzisław
Nartowska Teresa
23 Pęchów Wiatrowska Jolanta Myszona Ewa
Baran Monika
Berbeś Andrzej
Goździewski Damian
Goździwski Łukasz
24 Płaczkowice Kilian Krystyna Kilian Stanisław
Gromska Barbara
Wyrzykowska Izabela
25 Przybysławice Bernyś Krzysztof Orłowska Joanna
Pyśniak Wiesław
Żurek Roman
Cichoń Paulina
26 Pokrzywianka Górska Katarzyna Zybała Bożena
Bajur Andrzej
Górski Andrzej
Gawron Kazimiera
Morawska Stanisława
Wyrzykowska Janina
Gawron Barbara
27 Rogacz Goździewski Jerzy Bargiel Jan
Wójcik Robert
Krupa Kazimierz
Dymarczyk Elżbieta
Koziarska Magda
28 Rybnica Radomyski Andrzej Kowalski Mariusz
Wąsik Anna
Nowak Edward
Sygnet Zdzisław
29 Szymanowice Dolne Ciach Marian Bogdański Jan
Wójcik Józef
Ciepliński Marian
Grobelski Mirosław
Mroczek Anna
Ciach Marian
30 Szymanowice Górne Bednarz Ewa Szemraj Marcin
Kazimierski Wojciech
Szemraj Sebastian
31 Śniekozy Szemraj Agata Kozioł Henryk
Kęsy Bożena
Garlicka Joanna
Chmielowiec Henryk
32 Ułanowice Galata Leszek Zybała Stanisław
Puto Mirosław
Piórkowska Danuta
Zwierzyk Dariusz
Kaczeniak Dariusz
33 Węgrce Szlacheckie Chmielewska Maria Pawlęga Wiesław
Żuber Joanna
Gawlak Janusz
Nowak Ryszard
Pawlęga Zbigniew
34 Wilkowice Krasowski Marian Strychacki Andrzej
Mucha Marcin
Leszczyński Piotr
35 Zakrzów Mucha Grzegorz Ordon Emilia
Mazur Grzegorz
Michalski Rafał
Michalski Grzegorz

Sołtysi i Rady Sołeckie - kadencja 2006-2010

Lp.

Sołectwo

Sołtys

Rada Sołecka

1

Adamczowice

Nowakowska Zofia

Banaśkiewicz Barbara

Nowakowski Rafał

Rolka Kazimierz

Szczepanowski Paweł

2

Beradz

Adamczak Marcin

Charszlak Sławomir

Kryj Zdzisław

Szemraj Zdzisław

3

Borek

Witaszek Marian

Grosicka Marzena

Sajda Tadeusz

Słomiński Marcin

Strójwąs Danuta

4

Byszów

Kordyka Grzegorz

Górecki Mirosław

Partyka Władysław

Widanka Andrzej

Więckowska Zofia

Zając Grażyna

5

Byszówka

Sudy Marek

Haja Zygmunt

Strójwąs Agnieszka

Witaszek Ryszard

6

Dziewków

Michalczyk Marek

Kwiecień Andrzej

Michalczyk Marek

Miłek Wiesław

Mruk Leszek

7

Goźlice

Piotrowicz Marzena

Baran Halina

Gajek Piotr

Piotrowicz Marzena

8

Grabina

Dobek Edward

Gąsiorowski Zdzisław

Jabłoński Marek

Ozdoba Andrzej

9

Górki

Mikus Barbara

Chrapek Władysław

Czerwiec Urszula

Kos Jan

Kubik Katarzyna

Majewski Stanisław

Żuber Antoni

10

Góry Pęchowskie

Bekas Danuta

Bekas Stanisław

Kaczmarczyk Ewa

Szymczyk Alina

Wnuk Waldemar

11

Kępie

Kawecki Artur

Dubiel Justyna

Koziarska Renata

Zygmunt Mazur

12

Klimontów

Skurski Marek

Bogdański Marek

Ciach Andrzej

Cichoń Jerzy

Goździewski Jacenty

Hakamaki Halina

Kurosad Wiesław

Pawlik Józef

13

Kroblice Pęchowskie

Chmielowiec Leszek

Golonka Zbigniew

Mucha Mirosław

Wójcik Mirosław

14

Krobielice

Zimnicki Andrzej

Bełczkowski Mirosław

Chuchnowski Włodzimierz

Dudek Jerzy

Krakowiak Stanisław

Marzec Elżbieta

15

Konary

Smykiel Jadwiga

Bryła Diana

Drewniak Jadwiga

Hamera Jan

Kos Mirosław

Luzak Jan

Luzak Mieczysław

Pawłowski Ryszard

Puto Mieczysław

Wojnarowski Sławomir

16

Konary-Kolonia

Borycki Gustaw

Miernowski Krzysztof

Lasota Paweł

Lesiak Mirosław

Puto Józef

Skoczylas Anna

Wyrzykowski Mirosław

17

Nasławice

Rożek Andrzej

Bryła Krzysztof

Siatrak Grzegorz

Stajniak Stanisław

Śledź Urszula

18

Nawodzice

Szeleś Edward

Gronek Janusz

Jaworski Jan

Kołacz Zygmunt

Mucha Zdzisław

Orłowski Robert

19

Nowa Wieś

Suska Aleksander

Bulira Wiesław

Ferens Ewa

Haremski Bogdan

Jońca Aneta

Maciąg Mariusz

Mikula Jerzy

Orłowski Marek

20

Olbierzowice

Kasprzycka Barbara

Ciach Artur

Dereń Jan

Lasota Kazimierz

Słomińska Jolanta

Ziółkowski Wiesław

21

Ossolin

Zając Leszek

Boloń Zofia

Chuchnowski Waldemar

Wójcik Stanisław

22

Pęchów

Dywan Andrzej

Grad Jerzy

Duda Anna

Dywan Andrzej

Szypenbejl Waldemar

Zając Zofia

23

Pęchowiec

Miłek Małgorzata

Miłek Zofia

Nartowska Teresa

Psiuch Waldemar

24

Płaczkowice

Kilian Krystyna

Gromski Bogdan

Garas Beata

Rutkowski Wiesław

25

Przybysławice

Bernyś Krzysztof

Dziorek Krzysztof

Kordyka Joanna

Mucha Artur

Żurek Roman

26

Pokrzywianka

Pyszczek Andrzej

Bajur Tadeusz

Gawron Kazimiera

Górski Andrzej

Małkowski Tomasz

Pyszczek Andrzej

Wyszkowska Janina

Zybała Bożena

27

Rogacz

Goździewski Jerzy

Goździewski Jerzy

Kordyka Zbigniew

Koziarski Krzysztof

28

Rybnica

Radomyski Andrzej

Nowak Jolanta

Sygnet Sebastian

Wąsik Anna

29

Szymanowice Dolne

Ciach Marian

Adamczak Ryszard

Ciach Marian

Ciepliński Marian

Jochacy Danuta

Wójcik Józef

30

Szymanowice Górne

Bednarz Ewa

Kwiecień Danuta

Kwiecień Marianna

Szemraj Stanisław

31

Śniekozy

Kozioł Henryk


Chmielowiec Przemysław

Skurski Edward

Szemraj Agata

32

Ułanowice

Galata Leszek

Czajkowski Mirosław

Kos Jadwiga

Nowak Dariusz

33

Węgrce Szlacheckie

Ura Józef

Gawlak Janusz

Kaczmarczyk Krzysztof

Pawlęga Wiesław

Ura Józef

Żuber Eugeniusz

34

Wilkowice

Osuch Jan

Leszczyński Piotr
Mucha Marcin
Wrzesień Jacek

35

Zakrzów

Kurzępa Jan

Adamczak Stanisław

Kryj Stanisław

Michalski Zbigniew

Miłek Mirosław