Sołtysi i Rady Sołeckie - kadencja 2019-2023
Wykaz sołtysów i rad sołeckich w sołectwach w gminie Klimontów kadencja 2019 – 2023
Lp. | Sołectwo | Sołtys | Rada Sołecka | Przewodniczący Rady Sołeckiej |
1. | Adamczowice | Zofia Nowakowska | Wioletta Sajda Anna Wrona Małgorzata Bajak Joanna Rolka | Wioletta Sajda |
2. | Beradz | Iwona Chmielewska | Waldemar Barański Mirosław Baran - sekretarz Ewa Dawiec - skarbnik | Waldemar Barański |
3. | Byszówka | Marek Sudy | Ryszard Witaszek Krzysztof Stępień | Ryszard Witaszek |
4. | Byszów | Zbigniew Godzisz | Zbigniew Godzisz Krystyna Jaworska Mateusz Czarnecki Ewelina Toś Bogusław Toś Zofia Więckowska Edyta Żwirek | Zbigniew Godzisz |
5. | Borek Klimontowski | Marian Witaszek | Mariusz Kaczmarczyk Stanisław Nowakowski Łukasz Grosicki Piotr Rączkiewicz | Mariusz Kaczmarczyk |
6. | Dziewków | Sławomir Zając | Jadwiga Szczygieł Zbigniew Kusal Marzena Miłek-Kusal | Jadwiga Szczygieł |
7. | Goźlice | Iwona Wojna | Piotr Janiszewski Sylwia Osuch Joanna Moskal | Piotr Janiszewski |
8. | Góry Pęchowskie | Danuta Bekas | Wiesław Bekas Alina Szymczyk Jerzy Czerwiec Dominik Bekas | Wiesław Bekas |
9. | Górki | Janina Paluch | Jan Kos Marta Nowak Mirosław Dorosiński Ewa Gałczyńska Roman Bajak | Jan Kos |
10. | Grabina | Magdalena Zielińska | Bożena Szczecina Ewa Kotowska Jacek Kasprowicz | Bożena Szczecina |
11. | Kępie | Artur Kawecki | Iwona Wrona Agnieszka Kawecka Artur Suska | Iwona Wrona |
12. | Klimontów | Andrzej Ciach | Halina Hakamäki Marek Chmielewski Agnieszka Ozdoba Elżbieta Cieplińska Anna Miłek Bożena Przybył Bożena Rożek | Halina Hakamäki |
13. | Konary | Jadwiga Smykiel | Paweł Wiatrowski Tadeusz Sobolewski Diana Bryła Bożena Zwolska Dariusz Smykiel | Paweł Wiatrowski |
14. | Konary – Kolonia | Zbigniew Papaj | Zbigniew Nartowski Marek Biało Józef Puto Zdzisław Maciąg Elżbieta Borycka | Zbigniew Nartowski |
15. | Kroblice Pęchowskie | Mirosław Mucha | Ewelina Bilska Artur Miłek Wojciech Chmielowiec Renata Ura Marcin Chmielewski | Ewelina Bilska |
16. | Krobielice | Witold Grzesik | Jolanta Stępień Elżbieta Marzec Mariusz Pyszniak | Jolanta Stępień |
17. | Nawodzice | Janusz Gronek | Stanisław Dziorek Iwona Olechowska Anna Pawlik Dorota Miegoń Grażyna Mucha | Stanisław Dziorek |
18. | Nasławice | Stefan Papka | Maria Bryła Agnieszka Paciura Ewelina Sowińska | Maria Bryła |
19. | Nowa Wieś | Aleksander Suska | Bogdan Haremski Leszek Stępień Aneta Kasuła Edyta Sierpniak Jan Frańczak Grażyna Kubik | Bogdan Haremski |
20. | Olbierzowice | Barbara Nowak | Wiesław Ziółkowski Maciej Raban Leszek Nowosielski Grzegorz Ziółkowski Mariusz Lasota | Wiesław Ziółkowski |
21. | Ossolin | Leszek Zając | Piotr Wójcik Dawid Bryła Maria Kurkiewicz | Piotr Wójcik |
22. | Płaczkowice | Barbara Gromska | Bogusław Kos Sebastian Duda Beata Garas | Bogusław Kos |
23. | Pęchowiec | Małgorzata Miłek | Małgorzata Psiuch Wojciech Miłek Jacek Chodyra Wojciech Frańczak Zofia Miłek Jerzy Goździewski | Małgorzata Psiuch |
24. | Pęchów | Alicja Berbeś | Józef Olech Łukasz Goździewski Justyna Wójcik Joanna Sowińska | Józef Olech |
25. | Przybysławice | Adrian Grudzień | Joanna Orłowska Marlena Kęsy Krzysztof Dziuba Dawid Dziorek | Joanna Orłowska |
26. | Pokrzywianka | Andrzej Pyszczek | Tadeusz Bajur Kazimiera Gawron Janina Wyrzykowska Danuta Kawińska Jerzy Bonaszewski | Tadeusz Bajur |
27. | Rogacz | Mariusz Drożdż Elżbieta Dymarczyk Urszula Nowak | Mariusz Drożdż | |
28. | Rybnica | Marcin Pałys | Jolanta Kowalska Anna Wąsik Paweł Suska Paweł Leśniewski | Jolanta Kowalska |
29. | Śniekozy | Agata Szemraj | Sylwia Skurska Bogusław Pawlik Joanna Garlicka Bożena Kęsy | Sylwia Skurska |
30. | Szymanowice Dolne | Marian Ciach | Mariola Piętka Dawid Kaczor Agnieszka Król Piotr Strojewski Andrzej Kuryło | Mariola Piętka |
31. | Szymanowice Górne | Zbigniew Frejlich | Elżbieta Leśniewska Beata Witaszek Katarzyna Podsiadło Leszek Frejlich Danuta Widanka Urszula Szemraj Barbara Śledź | Elżbieta Leśniewska |
32. | Ułanowice | Mirosław Puto | Paweł Sykutowski Mariusz Zięba Dominik Płaza Zofia Kaczeniak Krystyna Konat | Paweł Sykutowski |
33. | Węgrce Szlacheckie | Maria Chmielewska | Joanna Żuber Danuta Zając Janusz Gawlak | Joanna Żuber |
34. | Wilkowice | Andrzej Strychacki | Mirosław Pawlik Marcin Mucha Jacek Wrzesień Arkadiusz Krasowski | Mirosław Pawlik |
35. | Zakrzów | Grzegorz Mucha | Rafał Michalski Anna Korycińska Emilia Ordon | Rafał Michalski |