główna zawartość
artykuł nr 1

Sołtysi i Rady Sołeckie - kadencja 2014-2018

Wykaz sołtysów i rad sołeckich kadencji 2015 - 2019

Lp.SołectwoImię i nazwisko sołtysaSkład rady sołeckiejImię i nazwisko przewodniczącego rady sołeckiej wybranego odrębnie
1. Adamczowice Zofia Nowakowska 1. Magdalena Nowak
2. Zdzisław Nowakowski
3. Danuta Mazur
4. Piotr Karwacki
Magdalena Nowak
2. Beradz Marcin Adamczak 1. Zbigniew Barański
2. Ewa Dawiec
3. Iwona Chmielewska
Zbigniew Barański
3. Borek Klimontowski Marian Witaszek 1. Mariusz Kaczmarczyk
2. Piotr Rączkiewicz
3. Stanisław Nowakowski
Mariusz Kaczmarczyk
4. Byszów Mateusz Czarnecki 1. Anna Pacholczak
2. Zofia Więckowska
3. Krystyna Jaworska
4. Wiesław Bargiel
5. Jolanta Gradzik
Anna Pacholczak
5. Byszówka Marek Sudy 1. Teresa Kalina
2. Ryszard Witaszek
3. Andrzej Niezgoda
4. Krzysztof Stępień
Teresa Kalina
6. Dziewków Andrzej Kwiecień 1. Sławomir Zając
2. Marzena Miłek
3. Jadwiga Szczygieł
Sławomir Zając
7. Goźlice Marzena Piotrowicz 1. Halina Baran
2. Bogusław Pawlik
3. Barbara Gajek
Halina Baran
8. Górki Janina Paluch 1. Jan Kos
2. Ewa Gałczyńska
3. Anna Mularska
Jan Kos
9. Góry Pęchowskie Danuta Bekas 1. Wiesław Bekas
2. Alina Szymczyk
3. Ewa Kaczmarczyk
Wiesław Bekas
10. Grabina Magdalena Zielińska-Figacz 1. Wiesław Gąsiorowski
2. Wiesława Kaspowicz
3. Andrzej Ozdoba
Wiesław Gąsiorowski
11. Kępie Artur Kawecki 1. Stanisław Kawecki
2. Adam Śledź
3. Bożena Żurek
Stanisław Kawecki
12. Klimontów Andrzej Ciach 1. Anna Rębacz
2. Halina Hakamäki
3. Teresa Kilarska
4. Elżbieta Cieplińska
5. Gabriela Wójcik
6. Jerzy Cichoń
7. Krzysztof Rybusiński
Nie wybrano
13. Konary Jadwiga Smykiel 1. Paweł Wiatrowski
2. Anna Makuła
3. Tadeusz Sobolewski
4. Sławomir Wojnarowski
5. Krzysztof Krycia
Paweł Wiatrowski
14. Konary - Kolonia Artur Smykiel 1. Czesław Szczur
2. Józef Puto
3. Krzysztof Paprocki
4. Zbigniew Nartowski
5. Marek Biało
Czesław Szczur
15. Krobielice Witold Grzesik 1. Marta Korona
2. Jerzy Dudek
3. Stanisław Krakowiak
Marta Korona
16. Kroblice Pęchowskie Leszek Chmielowiec 1. Mirosław Mucha
2. Henryk Zając
3. Elżbieta Wójcik
Mirosław Mucha
17. Nawodzice Bożena Siudak 1. Jan Jaworski
2. Justyna Orłowska
3. Janusz Gronek
4. Stanisław Dziorek
5. Anna Pawlik
Jan Jaworski
18. Nasławice Stefan Papka 1. Dariusz Kurzępa
2. Agnieszka Paciura
3. Agnieszka Krakowiak
4. Jolanta Niziołek
Dariusz Kurzępa
19. Nowa Wieś Aleksander Suska 1. Bogdan Haremski
2. Jolanta Czernik
3. Jan Frańczak
4. Zbigniew Kubik
5. Monika Ciach
6. Grażyna Kubik
7. Andrzej Jop
Bogdan Haremski
20. Olbierzowice Rafał Raban 1. Artur Ciach
2. Barbara Nowak
3. Paweł Bilski
4. Leszek Nowosielski
5. Małgorzata Kaniewska
6. Paweł Szemraj
7. Danuta Ćwikło
Paweł Bilski
21. Ossolin Leszek Zając 1. Zbigniew Wójcik
2. Janina Garncarz
3. Zofia Bolon
4. Kazimierz Suroń
5. Piotr Wójcik
Zbigniew Wójcik
22. Pęchowiec Małgorzata Miłek 1. Ewa Goździewska
2. Jacek Chodyra
3. Małgorzata Psiuch
Ewa Goździewska
23. Pęchów Jolanta Wiatrowska 1. Magdalena Domoradzka
2. Piotr Berbeś
3. Mariusz Mosakowski
4. Dominik Pyszczek
Nie wybrano
24. Płaczkowice Barbara Gromska 1. Agnieszka Skuza
2. Bogusław Kos
3. Izabela Wyrzykowska
Agnieszka Skuza
25. Pokrzywianka Andrzej Pyszczek 1. Bożena Zybała
2. Tadeusz Bajur
3. Kazimiera Gawron
Bożena Zybała
26. Przybysławice Krzysztof Bernyś 1. Paulina Cichoń
2. Stefan Żurek
3. Mateusz Zioło
4. Damian Kowalczyk
Paulina Cichoń
27. Rogacz Jerzy Goździewski 1. Mariusz Drożdż
2. Krzysztof Kazimierski
3. Elżbieta Dymarczyk
4. Adam Pruś
Mariusz Drożdż
28. Rybnica Marcin Pałys 1. Wawrzyniec Kowalski
2. Anna Wąsik
3. Jolanta Kowalska
4. Adam Duda
Wawrzyniec Kowalski
29. Szymanowice Dolne Marian Ciach 1. Jan Bogdański
2. Mirosław Grobelski
3. Józef Wójcik
4. Danuta Jochacy
5. Bożena Pacholczak
6. Leszek Kaczor
Jan Bogdański
30. Szymanowice Górne Zbigniew Frejlich 1. Barbara Frejlich
2. Marek Góral
3. Marian Szemraj
4. Danuta Kwiecień
5. Andrzej Bajak
Barbara Frejlich
31. Śniekozy Agata Szemraj 1. Bożena Kęsy
2. Marian Niezgoda
3. Sylwia Skurska
4. Magdalena Kozioł
Bożena Kęsy
32. Ułanowice Mirosław Puto 1. Paweł Sykutowski
2. Damian Gawron
3. Tomasz Bryła
4. Krystyna Walasek
5. Halina Wyrzykowska
Paweł Sykutowski
33. Węgrce Szlacheckie Maria Krzysztofa Chmielewska 1. Wiesław Pawlęga
2. Eugeniusz Żuber
3. Grzegorz Pawlęga
Wiesław Pawlęga
34. Wilkowice Mieczysława Krasowska 1. Michał Pacholczak
2. Andrzej Strychacki
3. Marcin Mucha
4. Arkadiusz Krasowski
5. Jacek Wrzesień
Michał Pacholczak
35. Zakrzów Grzegorz Mucha 1. Tomasz Rutkowski
2. Anna Korycińska
3. Rafał Michalski
Tomasz Rutkowski